Ekonomik Galeta Unu

Ekonomik Galeta Unu

Ekonomik Galeta Unu

Yemeklerin yapımında alternatif malzeme olarak kullanılan galeta unu gerek yemeklere kattığı lezzet gerekse kıvam vermede sağladığı kolaylık nedeni ile tercih sebebidir.   İsmer Galeta Unu markası olarak size piyasada bulabileceğiniz en sağlıklı ve ekonomik galeta unu nu üreterek hizmetinize sunuyoruz

Galeta Unu Nerede Kullanılır?

Galeta unu evlerimizde tavuk, balık, karnabahar gibi yiyeceklerin kızartılması esnasında kaplama malzemesi olarak kullanılırken pasta, poğaça, kek gibi hamur işlerinde un yerine kullanılır.  Ayrıca köfte, çiğ köfte, kadın budu köfte gibi kızartma türlerinde de harç malzemesi olarak kullanılır.

İsmer olarak biz de yemeklerinizde kullanmakta olduğunuz en ekonomik galeta unu üretimini yaparak sizlere ulaştırmayı amaç edindik.

Galeta Ununun Kullanıldığı Yerler

Galeta ununu endüstriyel amaçla kullanan firmalara tedarik etmek amacı ile üretim yapmanın yanında evinde yemeklerinde kullanmak isteyenlere de hizmet sunuyoruz. Galeta unu yemeklerde alternatif olarak kullanılan malzemelerin başında gelir. Galeta ununu çok tercih edilmesinin sebeplerinden birisi hem doğal malzemeler ile doğal yollardan üretilmesi hem de uzun ömürlü olmasıdır. Ayrıca üretimi ve tedariki yerine kullanıldığı malzemelere görece daha kolaydır. Oysa galeta unu mısır ununa göre daha ekonomik ve daha uzun ömürlüdür. Ayrıca galeta ununu muhafaza etmek için ekstra bir çabaya gerek yoktur.

Yemeklere katıldığında lezzet katan kimi zaman ekmek içi yerine kullanılarak köfteye kıvam veren kimi zaman yemeklerin kurtarıcısı olan, mutfağın gizli kahramanıdır.   Sizlere sunduğumuz ekonomik galeta unu ile hazırladığınız yemeklerin eşsiz bir lezzete kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Kimi zaman da yemeğin dekorunu oluşturarak güzel bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Yemekleri yaparken tercih edeceğiniz ekonomik galeta unu ile;

Köfte yaparken köfte harcı olarak katacağınız galeta unu ile yapacağınız köfteler eşsiz lezzette olacak Galeta unu ile köfte hamurunun kıvamının da daha iyi olmasını sağlayabileceksiniz.

Ayrıca çiğ köfte yapımında da galeta unu çiğ köfteye lezzet katmanın yanında kıvamı tutturmanıza yardımcı olacak vazgeçilmeziniz olacaktır. Tavuk, balık ve karnabahar gibi malzemelerden yemek ve kızartmalar hazırlarken galeta en büyük yardımcınız olacak eşsiz sunumlar yapmanızı sağlayacaktır. Kek, poğaça ve börek gibi hamur işlerinde galeta unu kullandığınızda alışılmışın dışında bir lezzet elde ettiğinizi göreceksiniz.  İsmer 1973 yılından beri unlu mamuller alanında size hizmet vermekte size sağlıklı ve ekonomik galeta unu üretmektedir.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir