Galeta Unu Dökme

Hafife alınmaması gereken bir sanattır galeta unu dökme. Ayarını kaçırmamanız gerekir. Üstelik kullandığınız malzemenin de kalitelisinden emin olmalısınız. Aksi takdirde kötü bir yemek herkesin moralini bozabilir. Bu noktada sektörde uzun yıllardır deneyimleriyle öncü olan firmamız size galeta unu için kalite garantisini sunmaktadır. El ayarı ise tamamen size kalmaktadır.

Galeta unu günlük hayatta tükettiğimiz/ yaptığımız bir çok yemeğin içine girebilir. Özellikle de son dönemlerde en popüler olduğu alanlardan biri de köfte harcı içerisine konulmasıdır. Geleneksel köfte tarifi içerisinde rondodan çekilmiş bayat ekmek var iken günümüzde bu ihtiyaç genelde galeta unu dökme ile karşılanır. Bu durum artık bir seçenek olmaktan çıkmış bir yeni yemek reçetesi haline dönüşmüştür. Bu sayede örneğimizdeki köfte daha bir çıtır hale gelmektedir.

Galeta Unu İle Yapılabilecek Yemekler

Tatlısından tuzlusuna, ara sıcağından ana yemeğine bir çok alanda galeta unu kullanılabilir.

  • Çıtır tavuk göğsü,
  • Patlıcan kızartması,
  • Paçanga böreği,
  • Galeta unlu börek,
  • Barbunya köftesi,
  • Fındıkzade tatlısı,
  • Kızarmış süt…

Daha tek tek sayılamayacak kadar her şeyin içerisinde galeta unu kullanılabilir. Hatta ve hatta bazıları için vazgeçilmez, olmazsa olmazdır. Bunun da nedeni galeta ununun işlevselliğinden kaynaklanmaktadır.

Standart bir galeta ununun 100 gramlık porsiyonu için içerikleri yağ karbonhidrat ve proteindir. Bunlar içerisinde de en fazla olarak karbonhidrat ve onu takiben protein ve yağ gelir. Bu noktada galeta unu içerik bakımından besleyiciliği ile de öne çıkmaktadır.

Firmamız sektördeki uzun yıllar kazanmış olduğu deneyimlerle galeta unu noktasında sektörün öncülerinden biridir. Bu kıymetli besinin değerini firmamız kurucuları yıllar önce görmüş ve galeta ununa hak ettiği değeri bulması açısından önemli adımlar atmışlardır. Sizlerin de kaliteye sorumsuz bir şekilde ulaşabilmesi için 7/24 aktif hizmet veren ve %100 müşteri memnuniyeti için çalışan internet sitesi kurmuştur. Galeta unu dökme sizden onu size ulaştırmak işi https://www.ismergaletaunu.com sitesinden. Firmamız siz değerli müşterilerimize bir tarayıcı sekmesi kadar uzaktadır. İlk seferi tercih olabilir fakat bağımlılık yapabiliriz. Sizin en sağlıklı ve güvenli bağımlılığınız olmak bizleri mutlu edecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir