Kalın ve İnce Galeta Unları Nerelerde Kullanılır?

Kalın ve ince galeta unları nerelerde kullanılır? Sorusuna cevap arayanlar için bu yazımız bir fikir edinmenizi sağlayabilir.Galeta unu renklere göre çeşitlere ayrılmaktadır. Beyaz ve açık sarıdan,açık sarıdan koyu turuncuya dek uzanan  geniş bir renk yelpazesine mevcuttur. Tane büyüklüğüne göre de farklı galeta un çeşitleri de bulunmaktadır.Tane büyüklüğüne göre iri veya kalın taneli veya ince taneli galeta çeşitleri de raflarda yerini almıştır. Galeta unu kullanılacağı alana ya da kaplama ve paneleme yapılacak ürüne göre galeta unu tane yapısının belirlenmesinde etkilidir. İnce yapılı galeta unu paneleme işlemleri için terch edilirken, kek ,tatlı ve pastalarda iri veya kalın taneli galeta unu tercih edilmesi gerekir.

Sağlıklı Galeta Unu Üretimi

Kalın ve ince galeta unları nerelerde kullanılır diye düşünmek yerine,  galeta unu üretiminin sağlıklı biçimde üretilip üretilmediğine odaklanmak daha doğru olacaktır. Galeta unu temel hammadde ve gıda sektörü için vazgeçilmez bir ürün olma niteliğini taşımaktadır.  Kalite ve sağlık standartlarına tamamen uyularak üretilen galeta unu ürünlerimiz el değmeden modern endüstriyel galeta unu üretim tesisimiz ile sektörde zirvedeki yerimizi korumaktayız. Galeta unu satışı yaptığımız müşteri portföyümüz birçok yemek şirketi, gıda şirketi, catering firmaları ve nihai tüketicilerden oluşmaktadır. Sektörün zirvede   yer alan firmamız müşterilerin mutluluğunu  ve müşter memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yerel ve ulusal birçok markanın galeta unu tedarikçisi olmaya devam ediyoruz. Sektördeki önemli  oyunculardan olmaya devam ediyoruz.Kalın ve ince  galeta unları nerede kullanılır sorunun cevabını söyledik.

Firmamız sektörde yer alan tedarikçi firmalara nihai tüketicilerimize galeta unu ürün çeşitlerimizi uygun fiyat ve kaliteli üretim  garantisi ile buluşturmaya devam ediyoruz. Firmamız toptan galeta unu çeşitlerimiz ile tedarikçi firma olan müşterilerimize uygun fiyat ve  birebir onlara özel ve uygun  çözümlerimiz ile  ürünlerimizin satışına devam ediyoruz.

Son nihai tüketicilerimiz olan perakende müşterilerimize uygun fiyat ve yüksek kalite politikası ile hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Bununla birlikte perakende müşterilerimiz raflarda ürünlerimize kolaylık ve rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  Firmamızın www.ismergaletaunu.com adresini ziyaret edebilir,ürün ve hizmetlerimizi inceleyebilir online sipariş verebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir